| Alexcsandru7 a întrebat:

As dori sa stiu cam cat costa un curs de masaj,adica sa fac cursuri de maseor, cam la ce pret m-ar ajunge?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Sunt cursuri si de 400 de ron, si de 450, si de 600, si de 800, si mai scumpe, ca si masajul e de mai multe feluri, depinde cate tehnici inveti la cursul respectiv. ai aici http://www.cursmasaj.ro/cursuri.php un exemplu, dar daca dai o simpla cautare pe google dupa "curs masaj" o sa ai foarte multe rezultate, iti alegi in functie de zona unde locuiesti, de pret si de calificari, poate o calificare/curs simpla la 400 de ron nu e chiar asa de buna, poate ar fi mai bun un curs de 600 ron dar cu 3-4 tipuri de masaj invatat. daca vrei sa profesezi asta, si nu vrei cursul doar pentru tine, sa fii atent insa ca la sfarsitul cursului sa-ti ofere diploma/certificat/atestat de calificare recunoscute de ministerul muncii. succes, e o meserie frumoasa, interesanta si poate fi super-banoasa daca esti bun si serios!

2 răspunsuri:
| Alexcsandru7 explică:

Unde este asta?

| marshiu a răspuns:

Incearca FEG, 800 lei cursu, in 4 ratewinking