| Alfred0703 a întrebat:

Salutare. Am 17 ani si as dori sa ma apuc de cursuri de skydiving. Cam cat ar costa un curs complet de AFF(Accelerated Free Fall)? Mai spuneti-mi cat ar costa o parasuta si daca merita sa iau SH, cum spun unele site-uri(stiu ca sunt peste 2500 de euro).

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Cand pui asemenea intrebari, ca si cand, din 10 oameni, 9 sar cu parasuta in fiecare dupa-amiaza, trebuie sa-ti asumi riscul de a fi luat peste picior! Faptul ca replica ta a fost asa cum a fost, nu ma face decat sa gandesc ca ai incercat deja saltul, dar de pe sifonier, si ai dat cu capul de parchet. Pe langa dinti, ti-a "zburat" si simtul umorului!

| Alfred0703 explică (pentru JackR):

Daca nu ai sarit, nu ai ce cauta aici.

| JackR a răspuns (pentru Alfred0703):

Serios?! Pana una-alta, asta este un spatiu PUBLIC. Nu esti capabil sa "traiesti" in el, incuie-te in casa.

| Alfred0703 explică:

La inteligenta ta de bolovan, nu ma astept la mai mult.