| Dj Boalca a întrebat:

As dori si eu sa ma angajez....am 21 ani sunt student si mi-as dori sa primesc de la voi orice fel de sugestii sau ponturi unde ar fi un loc liber de munca...va multumesc

15 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Mc donald`s?

| Irina a răspuns:

Eu tocmai am dat licenta si am tot cautat pe ejobs/bestojbs. am fost cam descurajata ca nu gaseam nimic dar pana la urma am reusit la o firma care aplicasem pe ejobs. Multa bafta!

| Dj Boalca explică:

Stau un bucuresti

| BUBULINA a răspuns:

Unde locuiesti?

| knnight a răspuns:

De unde esti, prinr-un marketing ai putea, sau pe la o firma cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-urile de recrutare si depune cv-ul acolo.
www.job-studenti.ro/
www.bestjobs.ro
www.myjob.ro
www.ejobs.ro
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E criza frateeee, si e greude tot si pentru cei care au. anul asta mai mult pe acasa decat la munca.cauta pe litoral femei cu bani, e mai sigur decat in economia nationala in ceapa masii.imi pare rau si nu esti singur la 21 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o terasa, restaurant ...acolo precis gasesti. Mergi personal si intreaba, sigur vei gasi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, cel mai ok este sa cauti pe un site de joburi. eu mi-am gasit pe un site care aduna toate siteurile de joburi intr-un singur loc. E un fel de google al joburilor ca sa zic asa. Este vorba de folderjobs.ro Sper sa nu se ia ca reclama, vreau doar sa te ajut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Job.metropolitan@yahoo.com, astept sa ma contactezi sa iti prezint o oportunitate de a lucra in sistem MLM.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Trebuie sa te gandesti si ce vrei sa faci... din intrebarea ta reiese ca nu conteaza ce faci, atat timp cat esti platit...sa fie asa?

| andexcelent a răspuns:

La sapa

| floricel_5586 a răspuns:

Eu zic sa nu pierzi timp prin alta parte, incearca sa te angajezi pe un post cu profilul tau de la facultate pentru ca daca vrei sa te angajezi dupa ce termini facultatea pe un post cu profilul tau, toti o sa-ti ceara experienta!

| DespinaPopescu a răspuns:

Buna! Cel mai important e sa-ti faci un CV bun, in care sa treci orice experienta relevanta: cursuri, conferinte, voluntariat ș.a.m.d. Apoi, sa-ti faci cont pe site-urile de joburi. Uite aici câteva sfaturi bune pentru cei care vor sa se angajeze si sunt la inceput de drum: https://cariera.ejobs.ro/joburi-studenti-bucuresti/!

| paramell a răspuns:

Sal. incearca sa iti gasesti un loc de munca, care sa iti placa si depinde si ce studii ai terminat sau incearca la pompieri, politie...numai armata nu. bafta