| GraveDigger91 a întrebat:

Salut TPU! Sunt un student in Bucuresti si as vrea sa ma angajez, dar din pacate, orarul nu imi permite sa ma angajez nici macar part-time, ce sugestii aveti? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iti cauti job de weekend si lucrezi numai sambata si duminica.
De altfel sunt multe joburi unde oamneii refuza sa munceasca sambata si duminica, in special cele din comert.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Glovo
Îți faci programul cum vrei, bagi in weekend. De o bicicletă faci tu rost

| sierra1 a răspuns:

Atunci concentrează-te pe invățat, iei note bune și ulterior, jobul va fi mai bine plătit - ce zici?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încearcă să cauți un job de weekend.

| Nirvanaaa a răspuns:

Caută ceva pe Weekend. Intr-adevăr sunt putini bani, dar e mai bine decât nimic.

| 1234568807 a răspuns:

Nicio sugestia, asa e viata de student, ie grele