| ToderitaAndrei a întrebat:

As vrea ca dupa terminarea liceului sa urmez o scoala de maistri militari. Multi spun ca se castiga destul de bine, iti platesc cazarea. Ce pare aveti de aceasta meserie, este platita suficient, job-ul este unul frumos... Astept cateva pareri referitor la aceasta meserie.
PS: maistri militari la naval

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Esti la dispozitia altora. Nu stiu daca merita.

| Taduic a răspuns:

Urmează această cale doar dacă-ți place. Salariul nu va fi unul de moft și dacă va fi, nu vei avea ocazia să-l foloseși când ai tu chef. Se merită, contează sa fii doar pasionat. În opinia mea, mai bine te mai gândești la înca o opțiune.