| zilog a întrebat:

Aș vrea să fac un curs de METROLOGIE de preferat în București.
Stie cineva vreo scoală?

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Pentru a fi metrolog, ai nevoie de studii superioare.
Studii superioare de specialitate (nivel licenţă)
Nivel de calificare: N5, N6
Iata aici: http://www.cjraetm.ro/images/meserii/metrolog.pdf

| zilog explică (pentru Vântulalb):

Nu mă sperie de loc lucrurile acestea, am deja 4 ani de lucrat pe la institute de cercetări în laboratore si măsurători... teste testare...
Sunt deja electronist, automatist, programator, ing sisteme de securitate, instalator sisteme secrutate incendiu efractei electrician gradul 4