| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa impart pliante prin sectorul 4. iar programul sa fie part-time. Mi-ar placea sa merg cu o prietena in weekend, fiindca in timpul saptamanii am liceu. Voi ati fost pana acum? C-am cat castigati? Daca stiti vreo firma sau pe cineva care cauta fete pentru asta sa-mi spuneti si mie fiindca vreau sa incep sa ma duc cat mai repede. Multumesc!

2 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Cati ani ai? vin des la Bucuresti si poate ar trebui sa ne vedem big grin adica am aceleasi ganduri ca si voi si ne am intelege ok.pup

| AsuRo98 a răspuns:

Pai depinde.
Cauti si tu la o frima mica ceva.
Si iti da bani ca sa imparti.
Dami si mie facebook tau big grin