| BlueScreen a întrebat:

As vrea sa ma fac sofer de tir. cat se castiga pe luna? cum se lucreaza adica intr-o luna cate zile esti plecat etc.

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Daca vrei sa pleci in comunitate se castiga in jur de 1500€ iar daca stii si limba engleza se ajunnge la 2000€. Programul de lucru este de 5 zile in weekend fiind liber. Si daca alegi sa fii sofer aici la noi cred ca esti platit la cursa... dar asta difera de cat curse faci si distanta.iei cam 250€ la cursa parca...

2 răspunsuri:
| fosnet a răspuns:

Plata la km.

| BlackUnderground a răspuns:

Depinde ce lucrezi castigi in jur de 1600 euro
apropo decat sa te faci sofer mai bine te duci la agricultura