| Anghel_Ciprian_1989 a întrebat:

As vrea sa plec in strainatate la munca si am gasit multe anunturi pe internet dar nu stiu daca sa am incredere pentru ca imi spune ca trebuie sa trimit niste bani inainte, acte etc.Ce credeti sunt sigure anunturile acestea? Daca stiti voi pe cineva care a plecat in strainatate la munca de pe internet spuneti-mi si mie site-ul?

Răspuns Câştigător
| taviyamato2 a răspuns:

Salut Ciprian, ai auzit de EURES? incearca cu o firma de plasare a fortei de munca, citeste ziarele sa aflii care mai sunt restrictile in Europa ( banuiesc ca nu pleci in China sau SUA ). Daca vrei sa iti fie bine, vezi la fortele de munca ce agentii de plasare a fortelor de munca au acreditare din partea statului, unele agentii te trimit direct sclav acolo, de asta trebuie sa ai grije. Grije mare si nu sa nu te grabesti in astfel de situatii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite si vezi! Eu zic sa le dau 10000 euro prima data

| CrazzzyA a răspuns:

Mai bine cauta ceva persoane care au fost si stiu ca e sigur, sa nu te risti aiurea.

| InfinityIsTheLimit a răspuns:

Niciodata sa nu ai incredere in anunturile care iti cer sa dai banii inainte.