| Alecss_Alex_1995 a întrebat:

As vrea sa stiu daca acele "joburi" in care ti se spune ca lucrezi 2-4 ore la calculator pe zi pentru 70-100$ pe saptamana si unde trebuie doar sa stai in fata calculatorului si sa cauti ceva anume pe unele site-uri sunt chiar adevarate sau este o teapa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Ţeapă totală! Pentru 100 dolari americani = 355, 860488 lei noi, am sta toţi acasă în faţa PC-ului.

1 răspuns:
| AcelasiOm12 a răspuns:

BANI PE NET

Faci 3-4$ pe zi, fara referali, autopilot

Probabil ca majoritatea stiti ce este si ce faci Multiclicker2, dar pentru cei care nu cunosc inca voi face o mica prezentare. Multiclicker2 este un program care da el in locul nostru clickurile pe siteurile PTC unde avem cont, astfel nu vom mai pierde asa de mult timp cu acestea...iar in timp poate deveni o sursa de venit constanta si usoara.

Pentru fiecare site PTC in parte va trebuie un fisier care sa ii spuna programului cum si unde sa dea clickurile. Aceste fisiere sunt mai greu de obtinut dar in schimbul inregistrarii voastre ca referal al meu pe siteurile PTC eu va pot da aceste fisiere.
Pentru a primi fisierele necesare programului inregistrati-va pe ce PTC-uri doriti (da-tii add la id hahaha_comedy sa va dau link-urile de inregistrare) si dupa aceea trimiteti-mi mesaj cu numele si siteurile unde v-ati facut cont iar eu va voi trimite fisierele).O sa dau programul celor care nu il au ...si am sa va explic cum sa adaugati fisierele in program. Pentru mai multe detalii ma gasiti pe mess sau daca nu lasati id aici.happy

Contact : id : hahaha_comedy