| shocky2 a întrebat:

Ce joburi sunt din fata calculatorului?

Ce cunostinte trebuie sa ai?

5 răspunsuri:
| shocky2 explică:

laughing! Imi place cum gandesti dar totusi ma bagi in lista?

| shocky2 explică:

Si totusi cum putem lua legatura?

| rRAzvANn a răspuns:

Perl, javascript, html, php, sql, c++, c# mai are rost sa continui?

| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cat stiu eu sunt 11 de toate dar nu le pot enumera.