| anonim_4396 a întrebat:

Legat de anunturile de joburi. Aceste anunturi sunt adevarate, munceste cineva in acest domeniu si castiga? Anuntul : ". Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostint ".

Răspuns Câştigător
| Zamfiricaaa a răspuns:

Este TEAPA. Eu am adunat 79 $ si nu mi-au dat banii desi pe site apare ca si cum banii au fost transferati. Acum mai am 34 de $ ramasi de scos. Nu-mi pare rau de mine, ci de cei pe care i-am convins ca-i o afacere buna. Nu te baga daca site-ul se numeste www.awsurveys.com

| anonim_4396 explică (pentru Zamfiricaaa):

Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Greu de spus daca sunt reale. Unele sunt reale intr-un adevar, dar multe sunt facute intr-un fel ca detinatorul site-ului pe care lucrezi sa primeasca bani ( De exemplu prin clickurile voastre pe reclamele google ) iar cand vine timpul platii, cand trebuie sa va dee bani pur si simplu va baneaza contul. happy Sincer nu le recomand. Faci ce crezi.

| iatza a răspuns:

Eu nu am incredere in ce nu pot vedea, asa ca am incercat o mica afacere si incet am ajuns la 50 euro la 3 saptamani, intra si vezi poate iti place
http://www.avoncosmetic.cif2.net