| Gangsta43 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista meserie de fotograf profesionist ma refer la fotografierea naturii a animaleleor a peisajelor daca da cam cati bani castigi din asta si daca exista facultate pentru o asa meserie. dau funda.

3 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Pentru a face asa ceva.a trebuie sa fii si cat de cat cunoscut ca asa... Cui ii faci pose pentru a primi bani? Si da, exista facultate. Facultatea de arte la fotografie happy

| MenInShadow a răspuns:

Nu stiu facultate daca exista, si nu cred ca o sa castigi foarte bine, doar daca gasesti o agentia foarte interesata cu chetii din astea... mai bine sa te faci paparazzy ca aia castiga bine!

| sabilopod a răspuns:

Da. depinde unde te angajezi. teoretic exista facultate am auzit de ceva foto/video. daca nu, exista cursuri specializate.