| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca in Legiunea Straina este adevarat ca esti lipsit de femei pana termini perioada de 5 ani? Raspuns urgent

5 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Hai ma, 5 ani, ce-i aia? trece repede tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu mergi la femei? sau mergi sati skri istorie in viata! iti cauti femei cand iti da concediu...bafta!

| kennyspark a răspuns:

Ai flacai acolo. ce femei iti mai trebuie?
rolling on the floor

| cosmic_ray a răspuns:

Teoretic da. dar ai permisie la o anumita perioada sa pleci din orasul legiunii. nu cred ca ai voie sa parasesti tara.
si sincer nu cred ca iti va mai arde de "femei"
apropo kennyspark nu te primeste in legiune daca pici testul referitor la homosexualitate.nu e ca la puscarie.nu cred ca pune mana vreun coleg din legiune pe tine.decat sa te bata poate...hi hi!

| legiuneastraina a răspuns:

Mda...pareri impartite
Sexul este foarte important in viata fiecarui barbat. Programul in legiunea straina incepe de la ora 7. 30 si se termina la 15. 45. Deci ma gandesc ca ai timp sa tragi o fuga in oras sau acasa la prietena sa-i povestesti despre abstinenta din "dura ta munca"
Totul despre Legiunea Straina pe www.legiuneastraina.ro