| patria a întrebat:

As vrea sa ma inrolez in Legiunea Straina, dar nu stiu ce antrenament sa urmez pentru o pregatire fizica adecvata..pentru a trece de primele teste.
Dau Funda, si multumesc celor care o sa imi raspunda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-flotari
-abdomene
-tractiuni
-alergare

| darius0727 a răspuns:

Nu e usor deloc! Trebuie sa ai o sanatete de fier...si practic sa fi robot nu om! Nu multi ajung acolo chiar daca vor.In primul rand trebuie sa ai antrenament de ani de zile de rezistenta si raspundere instinctiva ffffff buna! sunt multe chestii marunte care trebuie sa le ai si nu orice om poate ajunge la primele teste.Iti sugerez sa te indrepti catre altceva din moment ce nu ai deloc pregatire fizica indeajunsa, sa nu zic foarte buna!

| Wehrmacht a răspuns (pentru darius0727):

Da...ca aia care sunt deja acolo s-au nascut asa. Exista oameni care ajung unde vor tocmai ca li s-a spus ca nu pot si oameni care se lasa descuajati de persoanele ca tine.Raspunde-i la intrebare si nu mai face recomandari tampite.

http://www.vice.com/read/i-tried-joining-the-french-foreign-legion

http://foreignlegion.info/joining/

Nu cred ca o sa primesti vreun raspuns foarte bun aici.Mai bine te duci la o sala si intrebi acolo.Trebuie sa antrenezi toti muschii, nu doar o parte din ei.