| yoyo_2588 a întrebat:

As vrea sa stiu daca la profilil stiinte sociale se face biologia pana in a12a sau daca din a 11a iti pune o materie,, stiinte"un fel de biochimie-ca la filologie, deoarece as vrea sa dau la medicina dupa terminarea liceului iar la stiinte economice nu pot deoarece matematica e jale la minesad, si inca un lucru se poate da la medicina cu profilul stiinte sociale? multumesc

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.