| anonim_4396 a întrebat:

De curand am intrat in Colegiul National Mihai Viteazul din ploiesti la stiinte sociale, as vrea sa stiu cat de greu este profilul si cat de mult se pune accent pe matematica pentru ca nu prea ma descurc la aceasta materie si imi este cam teama. M-am gandit sa ma transfer la filologie pentru ca am auzit ca acolo se face matematica pana in clasa 10 inclusiv si mai usoara, nu stiu ce sa fac, sfatuiti-ma va rooooooooooog.

4 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Faci 1 ora sau 2 ore de matematica pe saptamana atat...in rest daca inveti este usorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crazzy_babydoll o sa fiti in aceeasi clasawinking

| LorReen a răspuns:

Stai tranchilohee hee Faci maxim 2 ore pe saptamana la stiinte sociale. cel putin asa stiu euwinking Si eu tot pe profil stiinte sociale am intrat, dar in Alexandru Ioan Cuza din Ploiestihee hee. Mi se pare un profil usor, adica daca iti place istoria, economia, psihologia, logica(mai mult pe astea se pune accent) happy e Ok!

Bafta big hug :*

| dya_8470 a răspuns:

Nu faci decat vreo 2 ore de mate deoarece esti la uman