| razvirzi a întrebat:

As vrea sa stiu si eu o facultate din bucuresti la care as putea intra cu media 8 la buget.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Facultățile de Menagementul Tehnologiei, Biotehnice, Inginerie Medicală, Electrică. La astea s-a intrat anul trecut la buget și cu 6.50.
Dacă nu le ai cu matematica nu îți recomand(că văd că ți-e teamă de o amărâtă de admitere la matematică și fizică). Politehnica nu e pentru oricine. Nu degeaba se zice că intri ușor și ieși greu.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cam orice facultate din cadrul Politehnicii la care se intră pe dosar.

| razvirzi explică:

Ai putea sa imi spui cateva, te rog? adica eu din cate stiu cam toate au teste de dat din matematica si/sau fizica

| razvirzi explică:

Nu imi e teama de admitere(termin la M1 si am medie destul de buna), insa dupa cum ai spus si tu Politehnica nu e pentru oricine si nu as vrea sa ma impiedic iar de informatica(programarea nu este unul din punctele mele forte).