| fNkk a întrebat:

Hei. Vreau sa stiu o facultate mai usoara din Bucuresti de IT. / Daca am media 7.16 la bacalaureat, pot intra la buget ASE?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista in pricicpiu facultate usoara de IT, si in mare ai doua variante mari si late

info la universitatea sau AC la politehnica.

| fNkk explică:

Usoara...ma referam la media de intrare. Si daca reusesc sa gasesc ceva de IT unde pot intra cu media mea, fie buget, fie taxa. Fain. Daca nu, ASE

| suntserios a răspuns (pentru fNkk):

Te duci frumos la AC si dai admitere iar media de la bac o sa conteze doar 20%