| Mariamaricica a întrebat:

As vrea si eu daca se poate sa imi povestiți despre Liceul/Facultatea militară din campina (Cine a fost sau este) Vreau sa stiu totul. Daca se învață bine? Cum este locul? Profesorii? Tot absolut totul, va rog! Nu fiți rai sunt noua! Multumesc, va pup!

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

E liceu militar acolo.
in general la toate liceele militare se face carte. de moda veche ca sa spun asa.
ideea e ca :
trebuie sa treci de vizita medicala
trebuie sa dai examen separat de evaluare nationala
trebuie sa iti iei adio de la libertate
daca esti o fetita alintata de parinti. mai bine lasa liceu. militar
trebuie sa ramai la sfarsit in sistem sau platesti scolarizarea