| Kasia a întrebat:

E cineva pe aici care e la facultatea de medicina? Sau care a facut medicina.Cineva care vrea sa dea? Povestiti cum e pe acolo. Vreau sa stiu ce ma asteapta.Multumesc.Funda.:*

1 răspuns:
| Georgescu_Ana-maria_1984 a răspuns:

Buna. Eu am facut postliceala la Carol Davila.Este foarte frumos numai ca depide ce profsori ai si cat isi da interesu pentru voi.Cel mai frumos a fost cand faceam practica in spitale, conteaza foarte mult sa iti dai interesu si sa fi comunicati-va.