| Trixx a întrebat:

Aveti idei de jocuri pentru zile onomastice. pentru 14-15 ani?thinking

4 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Sticluta, Adv sau prov, urmatoarea carte ( pe saruturi ca sa fie mai atractiv smug )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te joci scaune muzica dar cel care nu ocupa loc rimeste o pedeapsa aoi continua jocul; sper sa iti fe de folos

| Yuukyy a răspuns:

Baba oarba, iar daca cel care are bandajul la ochii prinde pe cineva saruta pe obraz sau gura!
ai incredere o sa fie distractiv daca va jucati asa!
sau mai puteti palmutahee hee
va trageti palmute la fund de aceea se numeste palmuta baietii dau in fete dar si in baieti iar fetele dau in baieti dar si in alte fetetongue
sper ca te-am ajutahee heebatting eyelashes

| skate5mate a răspuns:

Geoku cu sticla da pe saruturiwinking