| ℓαℓу1999 a întrebat:

Aveti idei de jocuri pentru o pagina pe facebook?

Funda.

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Poti incerca:
1.Litere amestecate(ex:caine si amesteci literele-inace)
2.Ghiceste vedeta(ex:iei o poza cu vedeta si o poti edita in paint sa ii acope fata vedetei)
3. spanzuratoarea(ex: P_ _ _ _ _ _ A-si sa ghiceasca cuvantul, care e pisicuta... poti da si indiciu)
4.cauta poza(le spui sa caute o poza cu ceva si apoi sa o posteze pe perete)
5.lant(de ex: LANT cu itera a-L --->lucruri,A--->animale,N--->nume,T--->tari si raspunsul(ex):avion, arici, ana.Argentina
6.fazan(le dai un cuvant si ele continua cu ultimele doua litere...te poti juca si tu sau daca ai ceva de facut propu jocul si se pot juca si singure )
SUCCES!
apropo, ce pagina ai? as fi incantata sa dau like, si eu am una:
http://www.facebook.com/pages/Ca-intre-fete/255971244420671

7 răspunsuri:
| Canalaş_Criss_1996 a răspuns:

Caut admina la pagina Povestea mea de dragoste!

| Balanoaei_Nely_1999 a răspuns:

Ghiceste coloare ex:(pui o poza cu cine vrei ex:(violeta imbracata in rochie cu mov si o bentita mov, scrii coloarea ex:(mov) iar fani lasa in comentarii ce este mov in acea poza
Like la pagina https://www.facebook.com/pages/In- Dreapta-Ta/583602271728302? fref=photo