| tudoririnaraluca a întrebat:

Buna:0 de curand am devenit o fana infocata a melodiilor din anii 80. trupele precum c. c. catch, italo disco.scotch si multi altii pur si simplu m fascineaza. constat ca intre melodiile din ziua de azi si cele din anii 80 e o diferenta ca de la cer la pamant...so,as avea nevoie de cineva care sa-mi poata face niste negative foarte frumoase...pentru primele mele melodii, care vor fii incluse pe albumul "back to 80's"
multumesc foarte mult:*

3 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

Stai linistita ca te vei plictisi repede happy

| TeoPT a răspuns:

Modern Talking asculti? Daca nu, iti recomand. Au melodii superbe.

| tudoririnaraluca explică:

Ascult de toate din anii 80happy