| genyusHD a întrebat:

A urmat cineva cursurile Profesional Academy? Mai precis, cursul electronist auto.

E serioasa treaba? Ma pot acomoda usor cu diploma lor?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Orice diploma conteaza.
Se pare ca sunt acreditate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei asa ca sunt serioase. Succes!

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Cu diploma trebuie sa te acomodezi? Nu cu munca sau cu cursurile?

| genyusHD explică (pentru Iote):

Ma gandesc ca si diploma conteaza dar da, ma refeream daca sunt serioase cursurile si stiintele dobindite sunt folositoare.

| Iote a răspuns (pentru genyusHD):

Orice diploma conteaza.
Se pare ca sunt acreditate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei asa ca sunt serioase. Succes!