| Daniela134ad a întrebat:

Buna! Am auzit ca trebuie neaparat sa faci o facultate daca vrei sa ramai in invatamant ca educatoare. Adica nu poti continua pana la pensie doar cu liceul pedagogic. Este adevarat?

Eu am liceul pedagogic si am obtinut anul acesta un post, dar nu vreau sa fac si o facultate. Se poate sa raman doar cu liceul pedagogic, ca educatoare, pana la pensie?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva, insa nici nu e imposibil cu "reformele" astora, care mai distrug invatamantul, ceva mai rau decat anul trecut angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sti?