| David23 a întrebat:

Buna am descarcat farmerama hack v1.2 pentru a merge am descarcat NET Framework 4 dar cand imi scriu numele si aleg cate mamudele vreau (50 sau 300) si dupa aia dau ADD BARNYARD BILLS da imi scrie ". NET Framework error" ma puteti ajuma va rog

8 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi toate versiunile de NET Framework instalate pe PC si abia dupa asta incearca sa instalezi versiunea 4

| vasy1997 a răspuns:

Si eu patesc la fel da nu stiu ce are cred ca trebuie descarcat net framework 2.0 incearca uh si daca merge rasp inapoi la id vasy.varga

| ovidelu33 a răspuns:

Si la fel face?

| J0KerStar a răspuns:

Ma da cu net framework 1.2 merge sigur? Pai atunci bagati-ma in lista de farme rama:yonatayo

| J0KerStar a răspuns:

Ma dati-mi si mie cu hacku vost MM...ca eu tot cred ca nu-i adevaradbig grin

| David23 explică:

Da ma am incercat da tot asa este

| FlorisXD a răspuns:

Wee... plz dati-mi si mie pw.Astept raspunsul pe floris.sayan7

| vlad546 a răspuns:

Ma instaleaza net framework v1.2 nu alta ca nu-ti merge