| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

Sall.Cn ma ajuta si pe mine mi-am descarcat farmerama hack si cand cer sa-mi bage mamudele imi apare asa:. NET Framework Error

2 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

In primul rand hack-ul acela presupun ca este un fake si nu recomand sa il folosesti ca o sa iti fie furat contul. Daca totusi doresti sa incerci trebuie sa instalezi NET Framework (probabil 3.5)

| Bloody7777 a răspuns:

Nu exista hack pentru farmerama ti-o zic sigur daca vrei un cont de 23-24 da-mi mesaj privat si ti-l dau dar te rog da-mi fundita