| GeorGe_1483 a întrebat:

Care este parola la Farmerama Barnyard Bills Hack 2011 spuneti-mi si mie plzz am incercat myfarmerama2011 si nu mergesad spuneti-mi va rog

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge hack sau iti da eroare. mie unul asa imi da eroare si am insalat si. net framework 4. Am windows 7. Astept raspuns daca merge la cineva sa-mi spuna si mie.

| lau_2161 a răspuns:

A? nu stiu de astea zi-mi si mie dar ce e aia myfarmerama 2011... farmerama ta... dar Farmerama Barnyard Bills Hack 2011 n-am auzit de ea

| GeorGe_1483 explică:

Myfarmerama2011 am incercat ca parolawinking

| GeorGe_1483 explică:

Am incercat inca odata parola myfarmerama2011 si a merswinking