| AnonimR00066 a întrebat:

Am in plan sa aplic pentru o facultate din Bucuresti la buget, insa nu stiu destule informatii. As avea nevoie de cateva informatii(profiluri, medii admitere si examen separat, daca e cazul).
Sunt la filologie.
Ma axez in special pe Administratie publica si afaceri, stiinte politice, insa nu ma deranjeaza sa aflu si altceva despre alte facultati.
Va multumesc mult.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Eu te-as sfatui SA OPTEZI pentru acea facultate; de Aplicat, poti Aplica un clawn magnetic pe usa frigiderului.