| Anonimaams a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutați cu ceva. In cazul in care anul acesta se va da admitere, ați putea sa îmi ziceti din ce se da la medicina veterinara Cluj sau București? Ce culegeri ar trebui sa îmi cumpăr și ce materie se da mai exact. Va rog sa îmi răspundeți doar dacă știți exact. Mulțumesc frumos! Ofer funda!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"din ce se da la medicina veterinara...sa îmi răspundeți doar dacă știți"

sper că nu te superi prea tare pe mine (dar iți trece...) că-ți răspund : sună la facultate, acolo ai datele concrete - așa aș face dacă m-ar intresa