| IoanaAnghel24 a întrebat:

Am o intrebare, credeti ca merita sa faci doua facultati diferite in Romania? Sau ar fi cam acelasi lucru daca ai face o facultate si un curs? Ma refer la drept si regie

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Lumea subestimeaza facultatea de regie. Nu e grea, e a naibii de grea. Abia ai timp sa faci facultatea asta, sa mai faci si dreptul e aproape sinucidere. Dar daca te referi la facultatile alea private unde dai bani si primesti diploma poti sa faci si 3 daca vrei dar le cam faci degeaba

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic "merită" să faci orice pentru a investi in tine. Doar să utilizezi in practica ambele diplome, asta e cheia

| aditimus a răspuns:

Mai bine sa faci una afara si buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna din alea 2 nu o sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce îți placehappy nu da la doua facultăți doar pentru diploma