| Ufkhjdksh a întrebat:

Am și eu câteva nelămuriri despre Academia de Politie A.I.Cuza din București! Studenții din București sunt obligați sa stea la cămin? Dacă da, care este programul acolo și când ai liber? Dacă nu ești obligat sa stai, care este programul?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Este o institutie militarizata si nu pleaca fiecare cand vrea. Uita-te si aici: http://bit.ly/2U0I5gt

| Violleta2022 a răspuns:

Da, la o academie militara sau de Politie, esti obligat sa stai inchis in camin.
Nu exista liber acolo, doar permisie cand iti da comandantul tau.