| Niknike a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare dacă termin facultatea de chimie industriala și ingineria mediului pe specializarea ingineria mediului ce oportunități de angajare, e doar o întrebare plz no hate, dau funda

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Dacă lucrezi un an la Master Club, ești nepoată de primar și animalul de companie a unui animal politic penele te poți angaja pe bază de interviu la Apele Române - Administrația Bazinală Siret Bârlad!