| Claudiu2011 a întrebat:

Am si eu o intrebare este cineva care vrea sa dea la subofiteri la falticeni? la jandarmi? daca da va las id de messenger sa mai comunicam.claudyu_badboy10@yahoo.com eu vreau sa dau si nu stiu prea multe m-am uitat pe site inca nu a aparut nik.este cineva care stie? mai multe? cate locuri sau mai stiu eu ceva? ati auzit ceva?

1 răspuns:
| extrahelp a răspuns:

Trebuie sa te pregatesti la sport (viteza, rezistenta, aruncare cu mingea) si la invatatura (romana engleza). poti da la falticeni sau dragasani. admiterea e aceeasi