| daniela93 a întrebat:

am si eu unele nelamuriri legate de facultatea de medicina veterinara din bucuresti, as vrea sa stiu daca in urmatorii 2, 3 ani se pastreaza structura admiterii, adica media dintre bac si anii de liceu, apoi in ce consta acel interviu, mai concret, si daca este nevoie de o pregatire superioara, chiar daca nu se da examen ( am o cunostinta care a terminat aceasta facultate, specializarea CEPA, si nu a avut nicio pregatire in materie de anatomie sau chimie, inainte de a intra la aceasta facultate, materiile de aici la fiind cam diferite de ceea ce avem la liceu, admiterea facandu se dupa dosar). Daca imi poate raspunde cineva care a intrat recent la aceasta facultate, ii multumesc foarte mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie ce se va intampla maine, poimaine, dar peste 2-3 ani. nu vezi tara asta de tot rasul? oricum, succes :*