| robert98rc a întrebat:

Buna, am terminat clasa a 12a si ma intereseaza facultatea de inginerie energetica de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, si as dori sa aflu mai multe despre aceasta facultate nu doar de pe site-ul lor, ci chiar de la studentii ce invata sau au invatat acolo, informatii precum: daca le place sau nu regimul de predare, calitatea facultatii, a profesorilor, materiile predate etc. Sunt indecis intre ingineria constructiilor si cea energetica, orice parere despre cele doua imi va fi de mare folos. Va multumesc mult!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai ajuns încă la acea facultate, îți stau la dispoziție cu info.