| Mariussssv a întrebat:

Urmeza sa imi aleg o facultate. Sunt indecis intre facultatea de inginerie chimica Iasi sau facultatea de energetica Iasi, daca puteti sa imi dati niste sfaturi sau informatii. Mersi!

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Nu știu cum e la facultatea de energetica, dar chimia e foarte grea. Eu sunt la farmacie, am terminat anul 2 și numai ultimul semestru am avut 4 tipuri diferite de chimie. Plus că dacă e inginerie s-ar putea să faceți și analiza matematica, nu știu. Poate au orarul de anul trecut pe site și te poți uita la materii. Dar dacă îți place, e foarte frumos happy

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

AC, asachi!