| Raduu4ever a întrebat:

Imi puteti spune benefiicile de care pot avea parte dupa facultatea tehnica din Cluj-Napoca, pentru fiecare facultate precum facultatea de automatica si calculatoare, inginerie electrica etc? (fac referire si la salariu, la beneficiile aduse daca lucrez in tara sau nu etc...)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Adică dacă înțeleg eu bine: tu vrei să mergi la acea facultate pe care o amintim noi aici, despre care spunem noi că e mai "beneficioasă"?
Adică cu cât lista e mai lungă cu atât crește gradul de înclinare a balanței într=o parte sau alta?
Nu te cunoaștem, nu știm ce știi, ce poți, ce vrei, ce-ți place și să dăm noi în bobi? Tu știi?