| JESSYJESS a întrebat:

Am tot căutat pe internet și nu găsesc răspunsul niciunde. Stiți dacă la facultatea de psihologie din București se da admitere? Dacă da, la ce anume și care a fost media de intrare anul acesta?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

S-a dat, s-au ocupat locurile acum o luna au fost la buget 181 si la taxa cam tot asa, s-au inscris peste 2500 studenti, ultima medie de admitere a fost parca 9.64 si era si mai mare, dar n-au completat unii bine fisa de inscriere. Deci daca aveai la bac de exemplu 9.33, picai. Anul ast s-a intrat cu media de l bac, si departajare la lb romana (daca aveai mota identica cu a cuiva). Pana anul trecut se dadeau grile din manualul de clasa a 10 a de Slate