| Sandra_Ana_2001 a întrebat:

Bună, știe cineva unde pot găsi subiecte de admitere pentru Facultatea de Psihologie din București? Am căutat peste tot pe internet și tot ce găsesc sunt doar baremele. Sau dacă are cineva modele pe care poate să mi le trimită?
Vă rog frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

N-ai putea sa te duci pe pagina lor de Facebook si sa-i intrebi?
Am gasit doar asta pe site-ul lor
http://fpse.unibuc.ro/......202018.pdf

| Sandra_Ana_2001 explică (pentru bogdan324):

Mulțumesc, o sa încerc astăzi.

3 răspunsuri:
| ponturi a răspuns:

Caută teste psihologie.doc.txt.pdf

| Sandra_Ana_2001 explică (pentru ponturi):

Găsesc câteva, dar pe scribd, în condițiile în care nu am un cont, nu sunt capabilă să îmi fac unul, și nimeni din cei pe care i-am întrebat nu au...