| ajutorvere a întrebat:

Are cineva idee cum se intra la facultatea de psihologie din BUCUREȘTI anul acesta 2022? Adica admitere daca de da, media de bac aprox

1 răspuns:
| elemonis a răspuns:

Buna!
La Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei din cadrul,, Universitatea din Bucuresti" gasesti aici informati privind admiterea de anul acesta https://fpse.unibuc.ro/......psihologie
La Facultatea de Psihologie din cadrul Universitatii Titu Maiorescu din Bucuresti momentan nu sunt informatii privind admiterea de anul acesta.