| andreea_8479 a întrebat:

Buna!

am trecut cu bine peste bac, acum vreau sa intru(daca nu iau exameul de admitere la medicina detara) la univ. spiru haret(marketing si afaceri econimice internationale), voi sustine un interviu, stie cineva in ce consta si ce intrebari se vor pune?

va multumesc!

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Tu iti faci atatea probleme ca nu intri la Spiru haret. esti chiar culmea. Acolo intra toata lumea. Mai bine invata si intra la facultatea de medicina la stat nu pe la privatele astea de 2 lei.
La care nici nu stii daca e recunoscuta sau nu diploma, stai si le platesti lor taxele degeaba, ca te trezesti ca termini facultatea si nici macar cu diploma nu poti sa te lauzi ca nu ti-o recunoaste nimeni.

| andreea_8479 explică:

Sigur este si un interviu, am vorbit cu o secretara din cadrul universitatii si mi. a spus ca va fi un interviu, dat cu un profesor, vor fi intrebari de cultura generala, ma gandeam ca se gaseste pe aici cineva care a dat anul trecut si a sustinut interviul

dintre toate, la spiru mi s.au parut cele mai interesante facultati

| Daiana_1431 a răspuns:

Nu iti sugerez spiru pentru ca s'ar putea sa nu iti fie recunoscuta diploma.

| KLapeman a răspuns:

La spiru? nu cred am un prieten care doar sia depus dosarul si a intratbig grin

| dana21 a răspuns:

Spiru nici macar nu ii acreditata, am o matusa care a urmat studiile la distanta, asta era anul trecut si a trebuit sa mai dea examene, ca statul nu ii recunoaste studiile. ti-as sugera sa incerci o facultate de stat, mai ales daca vrei medicina.