| Monika2003 a întrebat:

Anul acesta am fost admisa la liceul militar si vreau sa stiu daca ma pot descurca un un iphone 7plus( daca intra in buzunar...etc)?

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Citeste in Regulamentul Colegiului militar "Stefan cel Mare " despre introducerea mijloacelor de comunicatii, de inregistrare audio video in colegiul ( Art. 133, 134, 135) :http://www.colmil_sm.forter.ro/regulament_elevi.pdf

| Monika2003 explică (pentru alessia5158):

Mulțumesc!

| alessia5158 a răspuns (pentru Monika2003):

Cu placere!

| CristianaCrissPinka2002 a răspuns:

Aaaa...intra in buzunar, dar nu prea o sa ai voie sa stai pe telefon. Adica stiu ca in alte scoli/licee e la fel doar ca tot te lasa, doar ca mna la liceul militar e putin mai strict

| Adrian1331 a răspuns:

Buna! Ai intrat la liceul militar? As vrea si eu sa dau la anul... daca vrei sa vorbim putin despre asta.

| Monika2003 explică (pentru Adrian1331):

Da, sigur!

| Adrian1331 a răspuns (pentru Monika2003):

Imi poti da Facebook-ul tau? laughing

| Adrian1331 a răspuns (pentru Adrian1331):

?