| eduardmarco a întrebat:

sunt in clasa a 8 si mai am anul asta si ma duc sa dau probele la liceul militar din Campulung. Vreau sa imi spuneti concret media cu care se intra ...si cum este acolo. Va rog sa raspundeti doar cei care stiu ...sau care ati fost acolo;-)

4 răspunsuri:
| OohAnamaria a răspuns:

Buna! Si eu sunt in clasa a opta si vreau sa dau la liceul militar din Campulung.Sora mea l-a absolvit anul trecut, iar acum e la academie.Nu este o medie concreta(mai ales daca vin multi cu 10).Pot sa-ti spun ca e super fain acolo, serios.Din toate punctele de vedere.Iar baietii sunt norocosi(sunt 100 de locuri pentru baieti, iar pentru fete doar 20).Te poti informa si de pe site-ul liceului.Iti urez succes!

| FLORINA123 a răspuns:

Chiar azi am vorbit despre liceul miliatar cu o profesoara(dar nu cel despre care zici tu ) si a zis ca trebuie sa ai cam 10 sau 9.70, 80,90 .....cam asa
Stiu o fata care a vrut la liceul militar si avea 9.60, a dat examen (ceva acolo) si a luat o nota mica laughing

| FLORINA123 a răspuns:

Chiar azi am vorbit despre liceul miliatar cu o profesoara(dar nu cel despre care zici tu ) si a zis ca trebuie sa ai cam 10 sau 9.70, 80,90 .....cam asa
Stiu o fata care a vrut la liceul militar si avea 9.60, a dat examen (ceva acolo) si a luat o nota mica laughing si nu a intrat happy