| Tempora a întrebat:

Bună, anul acesta termin liceul cu profesia bucătar. Aș vrea să-mi continui studiile în România, dar nu am idee unde?/ce?/cînd? Aș vrea să-mi continui studiile în domeniul Alimentației Publice ca tehnolog favorabil. Sfătuiți-mă vă rog, la ce universitate și din ce județ e mai bine de continuat. Linkurile vor fi foarte bine venite. ))

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.alegefacultatea.ro
Mult succes pe mai departe.
Pa, pa.

1 răspuns:
| MrEvil89 a răspuns:

In Bv Uiversitatea Transilvania sau in Buc Universitatea BIOTERRA.