| Mexx99 a întrebat:

As avea cateva idei de afaceri de viitor NU neaparat in Romania gen
1.Restaurant
2.Cazino
3.Cafenea
4.Magazin haine
5.Magazin bijuterii
6.Servicii traducere
7.Pensiune( cu fonduri europene)
8. Studio foto
9.Firma mobilier second hand ( import Germania sau diferite tari )
10. Pet shop
11.Vanzarea cainilor de rasa
12.Sala de fitness

Ce ziceti? Adica stiu ca ar fi o investitie foarte mare,toate astea deodata.Dar macar,daca le-as pune in aplicare,mi-ar iesii ceva profit? PS: E doar o idee,nu vreau sa aud raspunsuri de genul: nu vei avea bani pentru investitii, sau ca e prea mult.E doar o idee de viitor. vreau doar niste pareri, ofer funda!

3 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

O piscina are profit mare, mai ales vara, dar cum a zis si tipul e mai sus, incearca sa deschizi o sala ca poti sa te duci la sala oricand happy

| boker a răspuns:

Poti incerca si aici cateva recaomandari de idei de afaceri si nu numai...www.ereb.ro

| Andrei_Ionut_1988_Wk7I a răspuns:

Salile de fittnes merg foarte bine si daca iti deschizi pune accent mare pe reclama inainte si dupa ce deschizi. Din toata lista ta as mai alege cazinoul deoarece sunt enorm de multe persoane care baga banii in asa ceva. La aparate de ex. setezi ca atunci cand se strange in el 100 lei sa scoata 20-25 iar restul pana la 100 e profitul tau.
Spor la treaba.