| SimonaLola a întrebat:

Bună! Aș dori să dau la medicină, însă sunt cam indecisă. Oscilez între medicină generală și balneo-fiziokinetoterapie. Dacă aș alege medicina, aș mai avea timp liber și pentru mine sau în fiecare zi ar trebui să învăț foarte mult? Prezența este obligatorie la toate orele sau poți face și câteva absențe? Cât ar fi salariul unui fiziokinetoterapeut?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Medicina este o facultate grea si de durata pana vei ajunge medic.
Alegerea este a ta.

| SimonaLola explică (pentru darrio2007):

Bă... Îți mulțumesc mult! Mi-ai spus multe chestii pe care nu le-am știut până acum?

| darrio2007 a răspuns (pentru SimonaLola):

Le stiai.