| cristi89 a întrebat:

As dori sa stiu daca am o voce buna! Uneori cand imi amintesc o melodie, o cat si mie mi se pare ca suna bine! Va ajutati-ma! Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la un club de muzica unde se face canto si da probe sau la un liceu de arta! succes!

6 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Te inscrii la un cor ceva ori faci pregatire cu un profesor de muzica... nu te poti "lansa' in muzica singur. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Cleona a răspuns:

Canta-i unui profesor de muzica de la scoala, dar eu cant la clubul de muzica in fata mai multor persoane.

Succes!

| Umbra_9400 a răspuns:

1. Iti cumperi un PS3 (playstation) iti cumperi pachetul "Sing Star" 2. Canti cateva piese. 3. Le postezi online. 4. Vei fi evaluat... laughing) este o idee!

| TheCookie a răspuns:

Ai putea sa te inregistrezi. Apoi o sa vezi daca canti bine sau nu...
asta imi merge si mie.winking happy

| blackm4r1a a răspuns:

winking inregistreazate si ascultate... daca iti place intreaba pe cineva specializat, cum ar fi o profesoara sau o cunostintawinking Good luck!