| daniela2222 a întrebat:

As dori sa știu dacă semnele din nastere afectează la admiterea la politie. Am doua semne din naștere pe fata, sunt mici, dar evident ca se văd. Mă mor afecta la admitere?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti sa intrebi acolo? Nu cred ca e nimeni vizat de aici sa-ti raspunda, si decat sa te pregatesti degeaba ca apoi sa aflii ca nu te primesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cat de mici( e vorba de mm sau cm)? sunt linii, cercuri, patrate? unde se afla?
Nu stiu exact care e politica lor fata de semnele din nastere, poate sunt ingaduitori daca nu sunt evidente. Pe mine era sa ma pice cu alunele (am foarte multe) si mi-a zis asa "daca intri la academie si una dintre ele se va modifica in timpul facultatii, te vom da afara! esti in regula cu aceste conditii? " Eu n-am intrat la mustata si incerc si anul asta.

| voicualexvoicu a răspuns:

Buna! Din cate cunosc, aveam o prietena care a dat la Campina si avea un semn din nastere pe gat.A fost admisa cu tot cu semnul din nastere, regulamentul implica tatuajele din cate stiu eu, nu si semnele din nastere, stai linistita, o zi buna!